Start 01.04.2013

Total visitors: 8694806

 • queens
 • furna
 • BIBE VAUCER 10
 • new star 1
 • image
 • image
 • netam
 • ТОЛОВСКИ
 • image
 • РЕМЕДИКА
 • 3D PROJECT STUDIO
 • УСКЦ БОЈО АНДРЕСКИ
 • image
 • imaggorska
 • image
 • SRBINOVSKI
 • city
 • A&F COMPANY
 • evropski univerzitet
 • ifortuna
 • rudi kompani
 • radio life
 • image
 • tehnodent
 • DL Konkord
 • DENTA ES
 • stop and go
 • image
 • ендомак
 • DENTINA
 • ZVS
 • Mida Rent a Car
 • KLS
 • ETERNA DENT
 • BB INZINERING
 • Mollar
 • arcuss design
 • AQUA LINE
 • Art mebel
 • Лотус
 • DENTOMEDIKAL
 • IN BROKER
 • FBE
 • AVICENA
 • HOTEL PORTA
 • kineskirestoran
 • MAKTREND
 • STILKOM
 • PANEVROPA
 • MERIAN AS
 • MOTOTREJD
 • HRISTOVI INZ

КЕТЕРИНГ

Add your listing here

KETERING

КЕТЕРИНГ СКОПЈЕ, КЕТЕРИНГ ВО СКОПЈЕ, СКОПЈЕ КЕТЕРИНГ, КЕТЕРИНГ УСЛУГИ, КЕТЕРИНГ ЗА РОДЕНДЕНИ, КЕТЕРИНГ ЗА СВАДБИ, КЕТЕРИНГ ЗА ПРОСЛАВИ, KETERING SKOPJE, KETERING VO SKOPJE, SKOPJE KETERING, KETERING USLUGI, KETERING ZA RODENDENI, KETERING ZA SVADBI, KETERING ZA PROSLAVI,

Skopski Merak Popular

Посетено: 320224

Skopski Merak

Ресторанот Скопски Мерак започна со работа на 21 Мај 1991 год. во една стара куќа на ул Андон Дуков во Дебар Маало.Започнавме со 5 маси и 20 пластични столици за да сега во 2012 год. се гордееме со новиот Скопски Мерак на ул Дебарца во срцето на истото Дебар Маало.Голема благодарност до сите кои не подржуваа изминативе 21 год, до персоналот кој работел и кој се уште работи заедно со нас како и на нашата конкуренција која не тераше и се уште не тера да работиме подобро во интерес на нашите гости.Влеговме во овој бизнис како млади и полни со елан и ентузијазам угостители решени да вовед...MORE...


Address:Дебарца 51, Скопје, Македонија

tel:        (02) 321 2215
fax:       (02) 321 2215
e-mail:

Чоколадни Фонтани - ЧокоЛенд Popular

Посетено: 293129

Чоколадни Фонтани - ЧокоЛенд

 

 

Чоколадните фонтани се новиот WOW момент на секоја прослава! Замислете го мирисот на јаготка потопена во вкусно стопено чоколадо! Неодоливото искуство кое ќе ја направи Вашата забава незаборавна.

Идеални за венчавки, родендени, корпоративни коктели, забави, крштевки...

Можностите се неограничени!

Секаде каде што сакате да предизвикате воздишки од гостите, приредете им незаборавно чоколадно искуство...MORE...


Address:Skopje, Makedonija

www:      www.chocoland.mk

tel:        +389 75 606 006
fax:       +389 75 606 006
e-mail:

Lounge Bar & Restoran Bella Vista Popular

Посетено: 320134

Lounge Bar & Restoran Bella Vista

Lounge Bar & Restoran Bella Vista се наоѓа на кеј 13-ти Ноември. Идеално место за разговор, деловен состанок. Амбиент створен за релаксиран разговор низ тивка музика и пијалок. Големиот избор на специјалитети го прави Lounge Bar & Restoran Bella Vista омилено место за секојдневен оброк. На крај, нашиот тим ке ве испрати со благ вкусен десерт и топло кафе. Lounge Bar & Restoran Bella Vista влијае позитивно на Вашето расположение.

...


MORE...


Address:Kej 13 Noemvri, Скопје, Македонија

www:      www.bellavistaskopje.mk

tel:        078 255 842
fax:       02 310 1017
e-mail:

ITALIJANSKI RESTORAN KAJ GINO Popular

Посетено: 128502

ITALIJANSKI RESTORAN KAJ GINO


 

Италијанскиот ресторан Кај Џино е специјализиран ресторан пред се за специјалитети познати во италијанската кујнаспецијалитети од риба и морска храна како и уникатни јадења познати во светот.

Долгогодишната традиција и постојано врвна услуга не позиционира во елитните ресторани во Скопје и Македонија. Во секое време сте добредојдени да ги вкусите нашите специјалитети:

- италијански специјалитети ...MORE...


Address:ГТЦ, 1-ви Кат, лок 205, Skopje, Makedonija

www:      restorankajgino.mk

tel:        +389 2 3121 109
fax:       +389 2 3233 668
e-mail:

Restoran Dalma Popular

Посетено: 321050

Restoran Dalma

Ресторанот Далма беше отворен во 2005 година и многу скоро стана една од омилените дестинации во градот. За познавачите тоа е совршено место во кое може да се најде првокласна храна, интимен амбиент и беспрекорна услуга.Уживајте во елегантниот, дискретен ентериер и гастрономското искуство кое Ве очекува. Нашите готвачи за Вас го одбраа најдоброто од медитеранската кујна рибата, морските плодови, тестенините и месото, сето тоа гарнирано со свеж зеленчук од локално поднебје и зачинето со зачини што сами ги одгледуваме. Повелете препуштете се на единственото кулинарско уживање. Нашиот пер...MORE...


Address:Петар Попарсов 22, Скопје, Македонија

www:      www.dalma.com.mk

tel:        (+389) (2) 3246 616
e-mail:

Restoran Furna Popular

Посетено: 320795

Restoran Furna

Не е  потребно да одите во Италија, за да се почувствувате  одсатни од секојдневието, потребно е само да го посетите ресторанот Фурна. Ќе бидете прекрасно пречекани и послужени од професионалниот  персонал на ресотранот, каде што перфекцијата е секојдневие. Ви препорачуваме една чашка бело вино, од огромниот избор на вина со кои располага ресторанот или било кој безалкохолен пијалок. Доколку времето е сончево и прекрасно, преубавата тераса на ресторанот Фурна ќе ве дочека подготвена за уживање. Не е  потребно да одите во Италија, за да се почувствувате  одсатни од секојдневието, потребно е само да го посетите рес...MORE...


Address:Metropolit Teodosij Gologanov, Скопје, Македонија

www:      www.alforno.mk

Kanape ketering Popular

Посетено: 321216

Kanape ketering

КАНАПЕ кетеринг постои само за Вас и наша примарна цел е да ги задоволиме вкусовите и на најпребирливите клиенти. Нашето големо искуство во овој бизнис, нашата желба за понатамошна работа, а пред се и препораките од задоволните клиенти, потврдуваат дека сме бр.1  на нашиот пазар. КАНАПЕ кетеринг располага со разноврсни мениа за храна, посни мениа и мениа за пијалоци, меѓутоа секогаш сме расположени за некакви измени на истите, во зависност од потребата на клиентот. „КАНАПЕ“, како и секоја модерна компанија се труди и да внесува новини во своите услуги и секојдневно да го подобрува квалитетот на услугите и да го зголему...MORE...


Address:ул. Сава Ковачевиќ бр.47в (лок.10), Скопје, Македонија

www:      ketering.com.mk

tel:        070/23.05.98
fax:       077/99.55.95
e-mail:
 • em dizajn
 • image
 • image
 • image
 • kristina damil
 • sigma dent
 • image
 • kislorod
 • antena
 • blizoo
 • Resoran Vodenica
 • image
 • SRCE
 • skopski merak
 • skopje hotel
 • tac
 • MAKMIST
 • PANTER MIS
 • atlantik fm
 • evromedika
 • kondomi
 • Д-р Милошевиќ
 • H20
 • ABC rent a car
 • vivatap
 • ju sm
 • DAVOR
 • mediacity
 • Tentorium
 • novoselski
 • infloor
 • pekabesko
 • ГЛОБАЛ
 • dermaplus
 • vives
 • VISICKI
 • image
 • GEKO
 • NEURO
 • image
 • TEHNOGUMA
 • HOTEL VIKTORIJA
 • image
Site Meter
FOR PUBLIC!